Answer:
Sendiks.
Step-by-step explanation:
Sendiks- 6 ÷ 3.80= $1.58 per can
Sam's Club- 12÷6.90= $1.74 per can
Answer:
9.72
Step-by-step explanation:
Answer:
Pattern is you add odd numbers, as in 1, 3, 5, 7, 9, etc.
Step-by-step explanation:
11 + 3 = 14
14 + 5 = 19
19 + 7 = 26
26 + 9 = 35
hope this helps
Not sure about this but, is it a line?