Answer:
29.135
Step-by-step explanation:
180
×.30
Is equals to 540
Remove the 0 and the answer is 54 miles.
Answer:
$0.20 per candy bar
Step-by-step explanation:
There are 50 candy bars per box. It's costing the school $30/50=$0.60 per candy bar to buy. The school sells each candy bar for $0.80, making a profit of $0.20 per candy bar.
Answer:
the difference is 1 and 4
Step-by-step explanation:
hope this helps