Answer:
Sendiks.
Step-by-step explanation:
Sendiks- 6 ÷ 3.80= $1.58 per can
Sam's Club- 12÷6.90= $1.74 per can
Answer:
Step-by-step explanation:
If 2 dvd’s cost $12, you take the total of $12 and divide by 2. Each dvd costs $6
Answer:4/125
Step-by-step explanation:
Answer: 7824537630
Step-by-step explanation:
I think 90 im not sure tho i searched it up