1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
posledela
3 years ago
7

PLEASE help me! I’m giving all my points, please help ASAP!!!

Mathematics
2 answers:
Burka [1]3 years ago
4 0

Answer:

I have send u picture

Step-by-step explanation:

I think this will help u

ludmilkaskok [199]3 years ago
4 0
What do you need help on
You might be interested in
What times what equals 168 besides 84 times 2?
Art [367]

Answer:

12 & 14

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
(4x1000) + (2x100) + (3x1/10)
disa [49]
(4*1000) + (2*100) + (3*1/10) = <span>4200.3
</span>(4x1000) + (2x100) + (3x1/10) = <span>4200.3
</span>
Both are equal.
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Write 0.09 as a simplified fraction
Illusion [34]
9/100, let me know if this helps.
4 0
3 years ago
PLEASE PLEASE HELP what is f(1)
Dafna1 [17]

Answer:

5

Step-by-step explanation:

f(1) means what is the value when x=1. y is at 5.

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
20) Fred bought 3 shirts, each of the same price and received less than $12 change from a $50 bill.
gladu [14]
<h3>Three t-shirts can be represented as "X" and 3 will be represented as the number of t-shirts Fred bought.</h3><h3 /><h2>3x = 50</h2><h3>÷3       ÷3    ← divide both sides by 3</h3><h3 /><h3>X = $16.66 maximum cost.</h3>
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • 2 US cities that have names or references to something circular. Must be from 2 different states
    10·1 answer
  • an adult takes 600mg of ibuprofen. Each hour, the amount of ibuprofen in the persons system decreases by about 29%. About how mu
    8·1 answer
  • Write the ratio as a unit rate. $60 for 12 months
    8·2 answers
  • ANSWERS: <br> •$5,948.49<br><br> •$8,922.72<br><br> •$14,871.21<br><br> •$29,742.41
    12·1 answer
  • Describe the transformation.
    12·1 answer
  • What's the answer?? Please try to answer correctly I will mark you most Brainly and fast!!
    14·1 answer
  • 92 : (62 – 52 + 4 · 7 – 24)
    15·2 answers
  • A student has started a lawn care business. He charges $15 per hour to mow lawns and $20 per hour for gardening. Because he is s
    5·1 answer
  • Evaluate and match each expression on the left to its value on the right, when x = 9 and y = 6.
    8·1 answer
  • Please helps and say which question you were answering 20+ brainlest to who whoever answers first and right! Thanks
    10·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!