1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Murrr4er [49]
3 years ago
11

What is 4+3? Giving points back to the community!

Mathematics
1 answer:
Nata [24]3 years ago
6 0

Answer:

10004

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Gabriela bought a new pair of glasses at the store when they were having a 30\%30%30, percent off sale.
ad-work [718]
I’m not sure what it is
5 0
2 years ago
Read 2 more answers
A = 9 m, b = 4 m and c = 13 m for the triangle shown below.
maw [93]
The answer is 9 shown below a b c triangle shown below ⬇️
7 0
2 years ago
THIS IS PROBABLY MY LAST QUESTION!!!!!!!!
Lady bird [3.3K]

Answer:

2.c 3.a 4.b

Step-by-step explanation:

just looked at it carefully

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
A. Solve -4x - 4 = 4. Show your work. <br> B. Verify your solution.
Yuliya22 [10]

Answer:

-4x=4+4

x=8/-4

x= -2

not sure how I'm supposed to verify

4 0
2 years ago
Miss Pacheco, Mr. Edwards and Mr. Richards are three math teachers at a Turner middle school. Miss Pacheco is three years older
xenn [34]
Pacheco=57
Richards=54
Edwards=27
6 0
2 years ago
Other questions:
  • Mary takes a sightseeing tour on a helicopter that can fly 450 miles against a 35 mph headwind. In the same amount of time it ca
    13·1 answer
  • What happens if you fail one semester in 8th grade?
    8·1 answer
  • 1. Identify the vertical asymptotes of
    7·1 answer
  • Who is this you tuber
    9·2 answers
  • Help ! it’s due today :(
    7·2 answers
  • How would i get the area and perimeter of this?
    12·2 answers
  • Carly had x stuffed animals,
    6·1 answer
  • The ratio of cheese burger lunch orders to
    9·1 answer
  • A 5 pound Cartoon Clementine oranges is priced at $4.30 what is the price per pound of Clementine oranges
    14·2 answers
  • Can someone explain to me how to remove all the perfect squares ? I’m kind of confused and my teacher is unavailable to help and
    8·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!