Answer:
6.39
Step-by-step explanation:
divide the total cost by the total amount of the item for the unit price:
38.34/6=6.39
<span>She needs to save an additional 108 quarters.</span>
Answer:

Step-by-step explanation:
I ain't sure but it might help you out:D