Answer:
the answer is 8
Step-by-step explanation:
8x6=48
Answer: <em>81</em>
Step-by-step explanation:
<em>3^4</em>
<em>3x3x3x3</em>
<em>3x3=9</em>
<em>9x3=27</em>
<em>27x3=</em><em>81</em>
Answer: 19 ≥ 3z + 1 ≥ - 5
Answer 6 dollars and 52 cents
Step-by-step explanation: 6 1/4 = (6.25)
40.75/6.25 = 6.52 per unit price
Answer:
make it make sense then could answer