<span>$20/16=$1.25/candy bar
Candy bars cost $1.25 each </span>
Wacom down straight to logo and and make sure he don’t get up
Answer:
27
Step-by-step explanation
14 is the radius so multiply by pi to get 87.96
then turn 200 fee into in which is 2400in
and divide 2400 by 87.96
Answer:
B
Step-by-step explanation:
Answer:
the answer is false.
Step-by-step explanation: