The only numbers that are 4 units from -2 would be 2 and -6. Hope this helps!
One orange costs 0.45 so a lemon costs 55 cents more than one orange
Answer:
The answer should be 113.04
Answer:
measure aggregate output by adding up the total expenditures by households. Then, if we assume that one person's spending is another person's income, an equivalent measure of the value of total output would be the total income reported by individuals.
Step-by-step explanation:
Answer: 300
If I Helped, Please Mark Me As Brainliest, Have A Great Day :D